ADMITERE INVATAMÂNT LICEAL

REZULTATE OBȚINUTE LA PROBELE DE APTITUDINI, FILIERĂ VOCAȚIONALĂ, PROFIL PEDAGOGIC
SPECIALIZĂRILE EDUCATOR-ÎNVĂȚĂTOR și EDUCATOR-PUERICULTOR

Nr.crt. Numele și prenumele candidatului Școala de unde vine PROBA DE

APTITUDINI

FIZICE

PROBA DE APTITUDINI ARTISTICE INTERVIU PROBA DE APTITUDINI MUZICALE ADMIS/ RESPINS
1 ABABEI V.M. MARINA-BIANCA Școala Gimnazială Letea

Veche

ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
2 ANGHEL G. MARIA- ANASTASIA, rrom Școala Gimnazială Nr. 1 Valea Seacă ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
3 APOSTU G. GEORGIANA- IONELA Școala Gimnazială Sascut ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
4 APRODU M.G. YASMINA-MARIA Școala Gimnazială Nr. 1 Tg.

Ocna

ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
5 ARDELEANU V.G. ANDREEA-NICOLETA Colegiul Național de Artă “G.Apostu” Bacău RESPINS ADMIS ADMIS ADMIS RESPINS
6 ASLĂU M. ROXANA-GABRIELA Școala Gimnazială Nr. 1 Sănduleni ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
7 BALAN M. ELENA-DIANA Școala Gimnazială Secuieni ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
8 BALCAN G. IOANA-MARIA Școala Gimnazială Buhoci ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
9 BĂDĂLUȚĂ A.O. IOANA- ANDREEA Școala Gimnazială “Nicolae lorga” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
10 BÂNDAC C. ANDREEA- ANAMARIA Școala Gimnazială Răcăciuni ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
11 BENCHEA C. LAVINIA- GEORGIANA Școala Gimnazială Cleja ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
12 BENCHEA P. SARA-MARIA Școala Gimnazială Cleja ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
13 BENEDIC G. LIDIA-ȘTEFANIA Școala Gimnazială “Nicolae Bălcescu” Nicolae Bălcescu ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
14 BICAN S. TEODORA-IZABELA Școala Gimnazială “Miron Costin” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
15 BINDILEU G. IOANA Școala Gimnazială “Alexandru cel Bun” Berzunți ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
16 BOIȘTEANU C. DENISA-MARIA Școala Gimnazială Sascut ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
17 BUDĂU C. BIANCA Școala Gimnazială “Martin Benedict” Galbeni ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
18 BUFNILĂ F. ȘTEFAN Școala Gimnazială “Mihai Drăgan” Bacău RESPINS ADMIS ADMIS RESPINS RESPINS
19 BUGA P. IULIA-GABRIELA Școala Gimnazială Ungureni ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
20 BULAl G.S. CORINABEATRICE Școala Gimnazială “Mihai Drăgan” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
21 BUTNĂRIUC I. ELENA-DANIELA Școala Gimnazială “Domnița Maria” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
22 CARILLO M. MICHELA Școala Gimnazială “Mihai

Eminescu” Buhuși

ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
23 CAVALERU F.l. ANDRA-DENISA- IOANA Colegiul Național Pedagogic “Ștefan cel Mare” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
24 CĂTĂUȚĂ F. DELIA-MIOARA Școala Gimnazială “George Apostu” Stănișești ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
25 CĂUȘ C. DIANA-ELENA Colegiul Național Pedagogic “Ștefan cel Mare” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
26 CHELARU V. DENISA- GABRIELA Școala Gimnazială Răcăciuni ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
27 CHIPER-MUNTEANU M. TEODORA Școala Gimnazială “Vasile Borcea” Berești-Bistrița ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
28 CHIUARIU I. ANDREEA Școala Gimnazială “Constantin Platon” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS RESPINS RESPINS
29 CIUBOTARII V. MARIA-DELIA Liceul Tehnologic “D.Mangeron” Bacău – structură Școala Gimnazială “Ion Luca” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
30 COJOC C. CLAUDIA Colegiul Național Pedagogic “Ștefan cel Mare” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
31 COMĂNESCU E.E. LARISA- GABRIELA Școala Gimnazială “Miron Costin” Bacău RESPINS ADMIS ADMIS ADMIS RESPINS
32 COȘA S. IOANA Școala Gimnazială “Martin Benedict” Galbeni ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
33 COZORICI S.T. MARIA-

CĂTĂLINA

Școala Gimnazială “Ion Strat” Gioseni ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
34 CRĂCIUN V. ADRIANA-IULIANA Școala Gimnazială “Mihai

Eminescu” Lipova

ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
35 DABIJAV. ISABELA-JENIFER Școala Gimnazială “Mihai Drăgan” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
36 DĂMOC A. SORANA-ELENA Colegiul Național Pedagogic “Ștefan cel Mare” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
37 DIACONU D. ALEXANDRA- ELENA Școala Gimnazială “Scarlat Loghin” Dofteana ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
38 DOBRANIȘ D.V. ANDREEA- ELENA Școala Gimnazială Ungureni ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
39 DROBOTĂ V. ANDREEA Școala Gimnazială “Mihai Drăgan” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
40 DUMITRU B.l. ELISA-MARIA Școala Gimnazială Sascut ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
41 ENACHE D.D. DENISA- NICOLETA Școala Gimnazială “Grigore

Tabacaru” Hemeiuș

ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
42 FARAUANU N.

VENESSA-ȘTEFANIA

Școala Gimnazială “AL Piru” Mărgineni – structură Școala Gimnazială Barați ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
43 FRÎNCU A. DARIA-ANDRADA Școala Gimnazială “Constantin Platon” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
44 GANEA I. MARIA-STEFANIA Școala Gimnazială Nr. 1 Orbeni ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
45 GAȘPAR-POPA L.E. ERIKA-

ȘTEFANIA

Colegiul Național Pedagogic “Ștefan cel Mare” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
46 GHENADE C. MARICICA- COSMINA Școala Gimnazială Tisa- Silvestri ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
47 GHIULȚU V.C. BIANCA-MARIA Școala Gimnazială

“Dr.AI.Șafran” Bacău

ADMIS ADMIS ADMIS RESPINS RESPINS
48 GIURGICĂ E. DARIA-MELANIA Școala Gimnazială “Costache Negri” Negri – structură Școala Gimnazială “Ion lonescu de la Brad” ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
49 GÎLEA I. DANIELA-PETRONELA Școala Gimnazială “Mihai Drăgan” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
50 GOGOLOȘ V. ROBERT-VASILE Școala Gimnazială” Spiru Haret” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS
51 GOREA I.S. LARISA-ȘTEFANIA Liceul Tehnologic “D.Mangeron” Bacău – structură Școala Gimnazială “Ion Luca” Bacău ADMIS ADMIS ADMIS RESPINS RESPINS
52 GRIGORAȘ C. ALISIA-MARIA Școala Gimnazială “Al.l.Cuza” Roman, Neamț ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS ADMIS